atrakcje w okolicy

JESTEŚMY BLISKO NAJLEPSZYCH ATRAKCJI REGIONU

Twój Zakątek pod Zatorem jest położony zaledwie: 9km do Energylandii. 9 km od Parku Zatorland, więc dojazd do każdego z nich nie zajmie więcej niż 12 minut! W tym samym czasie można dojechać do Resortu Molo – 8km. Kolejny duży park rozrywki – Inwałd – znajduje się jedynie w odległości 14 km. Magiczna Osada to kolejna propozycja zabawy dla tych mniejszych i starszych – 18 km. Lubicie konie? W takim razie zapraszamy do pobliskiej stadniny koni „Mustang” – 4km. Kocierz to miejsce, gdzie można skorzystać z parku linowego, a także z naturalnego basenu.

Energylandia

Odległość: 9 KM


Największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Ogrom atrakcji, których z roku na rok przybywa, gwarantujących świetną zabawę na lądzie, w wodzie i w powietrzu.

ParkZatorland

Odległość: 9 KM


Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku ruchomych Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii. Każdy z nich to niezwykłe miejsce umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywania niezwykłej przyrody.

ParkInwałd

Odległość: 14 KM


5 parków tematycznych w jednym miejscu! Park Miniatur „Świat Marzeń”, Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia, Warownia Inwałd, Mini Zoo Kucyk, Ogród Jana Pawła II Kompleks – tutaj każdy niezależnie od wieku znajdzie coś ciekawego dla siebie.

ResortMOLO

Odległość: 8 KM


Tęsknisz za morzem, ale jest za daleko? W Resort Molo znajdziesz wszystko co jest potrzebne do błogiego odpoczynku: błękitną wodę, plażę, leżaki, zjeżdżalnie. Dla aktywnych czeka kort do tenisa ziemnego, boisko do siatkówki, kręgle, kajaki czy rowery wodne.

STADNINA„MUSTANG”

Odległość: 5 KM


Stajnia Mustang to miejsce, w którym można rozwijać swoje umiejętności jeździeckie i oczywiście spełniać swoje marzenia. Leśna, spokojna okolica pozwala na prawdziwy, aktywny wypoczynek blisko natury.

WADOWICE

Odległość: 15 KM


Miejsce bliskie sercu każdego Polaka, w którym można zwiedzać Muzeum Dom Rodzinny Ojca Św. Jana Pawła II, a także odbyć wyprawę ciuchcią wadowicką „Z życia Karola Wojtyły”.

KOCIERZ

Odległość: 17 KM


Naturalny aquapark na wysokości 750 m n.p.m. to jedyna taka atrakcja w tej części Europy i świetna propozycja na indywidualny oraz rodzinny wypoczynek. Park linowy to świetna rozrywka w każdym wieku. W parku Kocierz są do dyspozycji trasy dostosowane zarówno do najmłodszych, jak i dorosłych. Wszystkie z nich zapewniają niezapomniane emocje, spełniając jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa.

TROLLANDIA

Odległość: 35 KM


Park linowy położony w lesie obok dolnej stacji kolejki PKL na Górę Żar. Super zabawa dla każdego, a na pewno tych, co lubią odrobinę emocji. Kilka różnych tras dla mniej lub bardziej zaawansowanych, w tym również dla najmłodszych.

LOKALNA KOLEJ DREZYNĄ

Odległość: 24 KM


Jechałeś kiedyś drezyną? Nie? To masz super okazję spróbować. Z Zakątku pod Zatorem dzielą Cię 24km od niezapomnianych wrażeń podczas jazdy połączonych z możliwością zwiedzania Ekomuzeum Garncarstwa czy Winnicy Czak.