nas

Twój Zakątek pod Zatorem

Cisza i spokój

Twój Zakątek pod Zatorem to miejsce dla osób, które po dniu pełnym wrażeń w okolicznych parkach rozrywki szukają ciszy i odpoczynku w komfortowych warunkach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 nowych, przytulnych domków, zlokalizowanych blisko lasu, z dala od zgiełku i ruchliwych ulic.

W każdym z nich dla Państwa komfortu znajduje się przestronny salon z TV i wygodnymi meblami wypoczynkowymi, aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny, pełną zastawę stołową, dwie sypialnie z pojedynczymi łóżkami oraz łazienka z prysznicem, umywalką, toaletą i kompletem ręczników.

Na terenie ośrodka znajduje się również miejsce do samodzielnego grillowania w gronie rodziny i znajomych ORAZ PLAC ZABAW DLA DZIECI. Dodatkowo, w recepcji, można wypożyczyć turystyczne łóżeczko dziecięce i wanienkę. Dla naszych najmłodszych gości czekają również na recepcji liczne gry i zabawki, które z pewnością umilą i urozmaicą pobyt.

Zmotoryzowanym zapewniamy bezpłatny, niestrzeżony parking. 

Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że komfortowe domki i bliskość lasu sprawią, że będą chcieli Państwo zostać z nami jak najdłużej.

dlaczego wybrać nasz nocleg

Oto powody, dla których warto nas odwiedzić

Zobacz film

prezentujący nasze domki